Vytastav Praha s.r.o.
Kaprova 42/14, 110 00

+420 773 231 315
info@vytastav.cz

Zákaznická podpora
Po - pá 8.00 až 16.00

Kompletní rekonstrukce bytu nemusí být tvrdý oříšek!


I v dnešní době existuje ještě mnoho bytů, které mají staré umakartové jádro, nevzhledné obložení a za každou cenu potřebují kompletní rekonstrukci bytu. Je jeden z těchto bytů i ten Váš? Nebojte se a začněte s  kompletní rekonstrukcí bytu i Vy. Ovšem ne vlastní pěst! To se totiž může mnohdy spíše prodražit, než vyplatit. Navíc se na vlastní dílo nevztahuje klasická záruka a reklamace pak nebude možná. Obraťte se pro jistotu na specialisty. Vynikající služby Vám můžeme nabídnout i my, společnost Vytastav Praha s.r.o. Na trhu působíme již několik let a na svém kontě máme mnoho zkušeností, které aktivně uplatňujeme. O tom, že už za sebou máme i mnoho úspěšných rekonstrukcí panelových bytu mohou svědčit i reference na našich internetových stránkách.

Kompletní rekonstrukce se skvělým servisem

Kromě kompletní rekonstrukce bytu a jednotlivých místností se zaměřujeme také na kompletní rekonstrukce bytů a kanceláří a to včetně rekonstrukce bytových jader či půdních vestaveb. Našim zákazníkům se snažíme vyjít se vším vstříc a obrátit se na nás tak můžete i v případě rekonstrukce domu. Pro své zákazníky navrhneme, naplánujeme a hlavně zrealizujeme kompletní rekonstrukci bytu, poskytneme odborné kontrolní a projektové poradenství a navrhneme pro Vás zároveň to nejefektivnější řešení rekonstrukce a to jak z estetického, tak z ekonomického hlediska. 

Rozumíme Vašim potřebám a zároveň chápeme, že je nutné vědět předem přibližný odhad sumy, kolik by kompletní rekonstrukce bytu mohla stát. Provádíme proto bezplatnou cenovou nabídku stavebních prací a materiálu. S námi víte, na čem jste. Zároveň si můžete objednat služby a konzultace od architekta, přes projektové plánování rekonstrukce Vašeho bytu až po vlastní realizaci na klíč, která se opravdu vyplatí. Rekonstrukce s námi nebude těžký oříšek!

Nabízíme přímé návrhy interiéru!

Pro naše zákazníky jsme připravili opravdu široké spektrum služeb, mezi které patří například:

  • návrhy a 3D vizualizace interiérů
  • kompletní rekonstrukce bytových jader - Praha, Brno
  • rekonstrukce rozvodů a sítí - praha, Brno
  • služby architekta a stavebního inženýra
  • inženýrská a projektová činnost
  • příprava a realizace staveb
  • a mnoho dalšího!

Nabízíme také odborné poradenství a dohled, zajišťujeme projektovou dokumentaci pro územní a stavební řízení. Dokážeme Vám splnit téměř vše, co Vám na očích vidíme. Pro své zákazníky jsme si připravili mimo jiné i osobní konzultace a jednání v místě realizace. Díky tomu budete mít lepší přehled o změnách, které rekonstrukce bytu přivede, a budete si vše moci lépe představit. Zároveň Vám naši profesionálové v oboru vypracují návrhy rekonstrukce a projektového plánu. Samozřejmostí u naší společnosti je statické zajištění kompletní rekonstrukce bytu, revizní zprávy a tlakové zkoušky. Navíc pro Vás zajistíme i důležité stavební povolení, bez kterého kompletní rekonstrukce bytu začít nemůže. Neváhejte a obraťte se na profesionály i Vy, obraťte se na nás!Rádi Vám pomůžeme s výstavbou nebo rekonstrukcí.

Kontaktujte nás