Vytastav Praha s.r.o.
Kaprova 42/14, 110 00

+420 773 231 315
info@vytastav.cz

Zákaznická podpora
Po - pá 8.00 až 16.00

Jak na kompletní rekonstrukci domu? Zvolte správnou firmu!


Zajímáte se o kompletní rekonstrukce domů? Chcete mít novou koupelnu, kuchyň či plánujete dětský pokoj? Pak je právě ten pravý čas na rekonstrukci! Jak se na rekonstrukci připravit, co nepodcenit, jak vybrat dobrou společnost a na co rozhodně nezapomenout?

Správná společnost plní přání svých zákazníků!

Firmy, které řeší kompletní rekonstrukce domů, je na trhu již hodně. A jak oddělit zrno od plev? Mnohdy je to těžký úkol, ale pokud se zaměříte na jednotlivé a důležité faktory, bude to určitě hračka. Správnou společnost na kompletní rekonstrukce domů vyberte podle toho, jak reaguje na Vaše dotazy a poptávky. Zároveň si všímejte nabídky jejich služeb a toho, co jednotlivé služby zahrnují. Správná společnost Vám může totiž usnadnit opravdu mnoho práce. Rozsáhlý servis a skvělé ceny nabízíme zákazníkům například i my a naše společnost Vytastav Praha s.r.o.

Otázka financí a plánování je důležitá

Další věc, na kterou byste při přípravě kompletní rekonstrukce domu rozhodně neměli zapomenout, je promyslet otázku financí a celou rekonstrukci domu se pokusit naplánovat. Ať už sami nebo se zkušeným odborníkem. U financí je nutné vědět, na kolik přibližně rekonstrukce domu vyjde, kolik peněz jste ochotni si vynahradit a o kolik může být původně plánovaná částka vyšší. Není totiž nic horšího, než na poslední chvíli měnit plány a kupovat levnější vybavení či obkladový materiál. My našim zákazníkům nabízíme bezplatné zpracování rozpočtů a vypracování návrhu kompletní rekonstrukce domu spolu s  projektovým plánem. Zároveň nabízíme osobní konzultace v místě realizace, které Vám pomohou zorientovat se v rekonstrukci a zjistit, co vše je nakonec potřeba vyměnit či předělat.

Samozřejmostí je nepodcenit ani naplánování data kompletní rekonstrukce domu. Vyhraďte si na rekonstrukci potřebný čas. Není totiž nic horšího, než když se rekonstrukce nečekaně prodlouží kvůli zbytečnostem a Vám pak překazí naplánovanou dovolenou. Pamatujte, že je vždy lepší počítat s několika dny navíc, než pak něco dohánět na poslední chvíli. Ušetříte tak nervy nejen Vám, ale i řemeslníkům.

Kdy potřebujete stavební povolení?

Stavební povolení bývá často opravdu potřebný dokument. Je ho potřeba vždy, když se zasahuje do nosných konstrukcí, do rozvodů a v případě přístavby nebo nadstavby. V jiném případě většinou stačí ohlášení drobné stavby. S námi ovšem stavební povolení nemusíte vůbec řešit. Všechno papírování vyřešíme za Vás a zbavíme Vás zbytečných starostí. Kromě toho nabízíme i další služby, mezi které se řadí například:

  • služby architekta a stavebního inženýra
  • zajištění odborného stavebního dozoru
  • inženýrská a projektová činnost
  • odborná konzultace stavebních materiálů
  • vyrovnání a pokládka podlah a podlahových krytin
  • instalační a stavební práce v oborech voda, topení, plyn, kompletní elektroinstalace
  • natěračské, sádrokartonářské a malířské práce
  • kompletní rekonstrukce panelových bytů
  • odborná úprava příček a bourání otvorů i do nosných konstrukcí
  • a mnoho dalšího

Neváhejte a pusťte se do kompletní rekonstrukce domu s naší společností i Vy. Nebudete litovat!

Rádi Vám pomůžeme s výstavbou nebo rekonstrukcí.

Kontaktujte nás